Oferta sylwestrowa Pensjonatu Majerczakówka w Szczawnicy

Jeśli brakuje wam pomysłu na spędzenie tegorocznego Sylwestra, Pensjonat Majerczakówka położony w Parku Górnym w Szczawnicy zaprasza wszystkich chętnych na niesamowitą zabawę sylwestrową. Sam obiekt noclegowy zapewnia komfortowe noclegi w pokojach z łazienkami i dostępem do Internetu. Niektóre pokoje posiadają balkony z widokiem na Palenicę. Z kolei zabawa sylwestrowa w stuosobowym gronie odbędzie się w Domu Wczasowym Chemik, zlokalizowanym w centrum Szczawnicy. Turnus obfituje w ciekawe atrakcje, do których należy między innymi pieczenie barana oraz zwiedzanie Zamku w Niedzicy. Wszyscy chętni będą mogli również wyruszyć na wycieczkę do Zakopanego, albo skorzystać ze zdrowotnych właściwości okolicznych basenów termalnych. Nie lada atrakcją jest również kulig saniami do karczmy w prawdziwie góralskim stylu.

Dlaczego warto wybrać Sylwestra w górach?
Sylwester to jeden z najważniejszych wieczorów w roku. Warto, zatem zadbać o to, aby był wyjątkowy i niezapomniany. Zwykła domówka czy Sylwester w gronie znajomych może oczywiście dostarczyć nam fantastycznej zabawy, jednak zorganizowany bal sylwestrowy zawsze stanowi ogromną atrakcję. Sylwester spędzany w górach ma niesamowity klimat. Góralska muzyka porywie was do tańca. Tradycyjne jadło rozpieści wasze podniebienia. Piękna górska sceneria stanowić będzie niesamowite tło dla sylwestrowych fajerwerków.

Szczegóły oferty sylwestrowej Pensjonatu Majerczakówka w Szczawnicy
W ramach pakietu spędzimy w Szczawnicy 4,5 lub 6 dni. Oferta obejmuje wyżywienie – śniadania i obiadokolacje. Nie musimy, więc martwić się szukaniem obiektów gastronomicznych. Pobyt w Szczawnicy uatrakcyjni z pewnością wycieczka na zamek i słynną zaporę w Niedzicy. W bacówce na terenie pensjonatu upieczony zostanie przepyszny baran.

Sam Bal Sylwestrowy z pewnością umożliwi Wam fantastyczną zabawę. Profesjonalna obsługa kelnerska, żywiołowa muzyka, kompleksowe menu z daniem obiadowym, barszczem z krokietem, strogonowem, zimna płytą, kilkoma rodzajami ciast, owocami i sałatkami oraz kawą, herbatą i zimnymi napojami. Czego chcieć więcej? A do tego, oczywiście lampka szampana niezbędna do wzniesienia tradycyjnego toastu o północy. Goście mogą również wnieść na imprezę swój własny alkohol.

Fakultatywne rozrywki przewidziane zostały dla tych, którzy chcą połączyć Sylwestra w górach z odpoczynkiem i zwiedzaniem. Przewidziano całodniową wycieczkę do Zakopanego, która kosztuje 50 złotych od osoby oraz wypad na gorące źródła w cenie 80 złotych od osoby. Za kulig saniami z przystankiem w prawdziwej góralskiej karczmie zapłacicie zaledwie 40 złotych od osoby.

Zakwaterowanie odbywa się od godziny 10:00 rano, natomiast wymeldowanie do godziny 12:00. Obiekt zapewnia darmowy parking dla gości. Za wszelkie sprawy organizacyjne odpowiada rezydent, z kolei problemy techniczne można zgłaszać obsłudze pensjonatu. Istnieje możliwość przedłużenia pobytu. Należy jednak prośbę o przedłużenie zgłosić w recepcji pensjonatu i uiścić należną kwotę. Pierwszym posiłkiem jest obiadokolacja. Śniadania serwowane są w godzinach od 8:00 do 10:00, natomiast obiadokolacje od 17:00 do 18:00. W dniu Balu Sylwestrowego obiad wydawany jest w godzinach od 15:00 do 16:00.

Zobacz również

Kontakt

Tel: 802 458 412

E-mail: kontakt@dworekcieszynski.pl

Marzysz o dawce swieżego górskiego powietrza, pięknych widokach w jesieni, nartach zimą i rozgrzewającym grzancu na stoku? A może nigdy nie byłeś na Sylwestrze w górach i chcesz to zmienić? Zapraszamy!